#

SPA & Jacuzzi & Wellness

Łaźnia parowa wykonana z ceramiki proponowana przez INFFRAHOME to połączenie tradycji z nowoczesnością w innowacyjnych kształtach i wyjątkowej aranżacji. Różnorodne układy ceramiczne tworzą wspólną, niepowtarzalną całość, nadając salonowi niepowtarzalnego, pięknego wyglądu. Minimalna wielkość projektowanych łaźni to powierzchnia przeznaczona dla 4 osób. Dzięki stosunkowo niewielkiemu rozmiarowi idealnie nadaje się do zastosowania w domu i zastosowaniach komercyjnych.

Projekty opracowywane w Infrahome realizowane są w oparciu o wizje i oczekiwania klientów poparte naszym wieloletnim doświadczeniem i stanowią kwintesencję dobrego gustu i najwyższej jakości wykonania. Projektując wystrój łaźni parowej rzymskiej lub tureckiej wszystkie elementy są ściśle dopasowywane do wnętrza i tworzą spójną kompozycję.
Aquavia jest firmą w 100% europejską. Cała linia montażowa znajduje się w ogromnej hali produkcyjnej o łącznej powierzchni 4000 m.kw., która znajduje się w odległości 160 km od Barcelony. Jakość wanien to najlepsze materiały dostępne na rynku, profesjonalna linia montażowa oparta o wymogii Unii Europejskiej oraz wysoki standard opieki sprzedażowej. Czas gwarancji wynosi 15 lat na strukturę, 5 lat na warstwę akrylu oraz 2 lata na wyposażenie. Okres gwarancji może zostać przedłuzony na życzenie klienta. Wanny posiadają wszystkie certyfikaty UE oraz CE.
Gorąca para jest szczególnie dobra na: choroby dróg oddechowych, dolegliwości reumatyczne. Wilgoć i ciepło kąpieli parowej wpływa na piękno naszej skóry: odmładza, oczyszcza, ożywia skórę
#

Sauny INFRAHOME
Dla Twojego zdrowia i komfortu.

Zapraszamy