#

Promienniki do sauny infrared

Wyposażenie dodatkowe


Nasza firma oferuje szeroki wybór wyposażenia dodatkowego w tym także promienniki do saun infrared. Wszystkie produkty pochodzą od najwyższej klasy producentów, którzy wyróżniają się dbałością o szczegóły i otwartością na nowe technologie. Dzięki temu sauna jest nie tylko bardziej trwała, ale również lepiej działa. Produkty z naszej oferty pozwalają na otrzymanie zupełnie nowych funkcjonalności. Duży wybór sprawia, że każdy będzie w stanie wybrać dla siebie potrzebne do indywidualnych konfiguracji wyposażenie.

O ofercie

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wyposażenia do domowego spa, takiego jak na przykład promienniki do sauny infrared. Dostępnych jest kilka modeli:
  • promiennik kwarcowy przedni VWS 350/500 Q o mocy 350/500 W;
  • - promiennik kwarcowy tylny RS 350/500 Q o mocy 350/500 W;
  • - promiennik kwarcowy narożny ES 350/500 Q o mocy 350/500 W;
Każdy z nich wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania i niezawodnością. Jeden zakup wystarcza na długie lata bezproblemowego użytkowania, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Co wyróżnia naszą firmę?

Infrahome oferuje swoim klientom produkty najwyższej klasy. Za jednym razem otrzymują oni jakość, komfort i oszczędności na długie lata. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jest wyjątkowo wszechstronna i nowatorska. Tym samym może zaoferować również pełną instalację sauny infrared. Decydując się na skorzystanie z tak kompleksowej oferty, można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami promienników do sauny Infrared.

Promiennik kwarcowy tylny RS 350/500 Q.
Moc 350/500 W
Promiennik kwarcowy przedni VWS 350/500 Q.
Moc 350/500 W
Promiennik kwarcowy narozny ES 350/500 Q.
Moc 350/500 W


Przejdź do strony głównej