#

Piece do sauny

Wyposażenie dodatkowe

Sauna to wspaniały pomysł na możliwość relaksu i odpoczynku we własnym domu, zregenerowaniu sił i zlikwidowaniu napięcia po ciężkim dniu pracy. Sauna wykazuje wiele zalet i pozytywnego wpływu na organizm i zdrowie. Żeby jednak mogła prawidłowo funkcjonować, musi być wyposażona w pewne niezbędne elementy. Najważniejsze, bo odpowiadające za proces podgrzewania temperatury są piece do sauny.
 

Wybór pieca

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pieców do sauny. Posiadamy produkty różnego rodzaju i o różnym przeznaczeniu. Bez trudu wybiorą Państwo odpowiedni produkt, który będzie sprawdzał się w Państwa rodzaju sauny i będzie dopasowany do Państwa potrzeb. W naszym katalogu znajdują się piece o różnorodnym stopniu mocy. Znajdą Państwo zarówno piece wykorzystujące nieco mniejszą moc, jak i te, które pracują na wyjątkowo mocnym poziomie. Do wyboru piece o mocy od 3KW, do 9KW.
 

Jak dobrać piec?

Dobór pieca do sauny powinien być podyktowany przede wszystkim pojemnością pomieszczenia. Od tego, jak wielką sauną dysponujemy, będzie zależała moc pieca, jaką powinniśmy wybrać. Specjaliści doradzają przybranie zasady, wedle, której na jeden metr sześcienny powierzchni sauny, przypada moc 1KW pieca.
 

Dlaczego warto kupić piec u nas?

  • - w naszej ofercie znajdą Państwo jedynie solidne urządzenia, które w pełni pokryją Państwa zapotrzebowanie
  • - posiadamy szeroki wybór produktów, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym typie sauny
  • - nasze produkty to gwarancja jakości i estetyki
  • - mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych specjalistów.

Bio Mini 3kW
Bio Tec Anthrazit 6 kW
Eos Thermat 6,0 KW
Eos Thermat 4,5 KW

Eos Thermat 6,0 KW
Eos Thermat 7,5 KW
Eos Thermat 9,0 KW
Euro 7,5 KW


Przejdź do strony głównej