#

Głośniki i odtwarzacze mp3 do Sauny - Muzyka w Saunie

Wyposażenie dodatkowe

Sauna to miejsce, w którym się relaksujemy i odprężamy po trudach dnia. Praca wysokiej temperatury i odpowiedniej wilgoci sprzyja regenerowaniu ciała i umysłu. Odpoczynek jest jeszcze bardziej udany, kiedy przebiega przy dźwiękach ulubionej muzyki lub relaksacyjnych odgłosów przyrody. Żeby móc delektować się pięknem muzyki w saunie podczas relaksu, musimy zaopatrzyć ją w odpowiednie głośniki do sauny i sprzęt odtwarzający muzykę.

Wybieramy głośniki do sauny

W naszym katalogu znajdują się specjalnie przygotowane dla Państwa głośniki do sauny oraz odtwarzacze muzyki, dzięki, którym sesje staną się jeszcze bardziej przyjemne i odprężające, a wypoczynek będzie bardziej udany. W naszej ofercie znajdują się zarówno głośniki, jak i odtwarzacze mp3.
Proponujemy Państwu głośniki do sauny o mocy 60 W, które gwarantują wysoką jakość uzyskiwanego brzmienia i selektywność instrumentów. Głośniki są estetyczne i delikatne, przeznaczone są do zamontowania w ścianie, dzięki czemu nie zaburzają wystroju wnętrza. Oferujemy również trzy rodzaje odtwarzaczy wraz wbudowanymi wzmacniaczami stereo. Do wyboru produkty o zakresie mocy od 2x15 W, do 4x20 W. Odtwarzacze można zamontować w ścianie, dzięki czemu estetycznie skomponują się z wnętrzem, wnosząc do niego powiew technologicznej nowości. Odtwarzacze posiadają wejścia USB.

Dlaczego warto zamontować odtwarzacze w saunie?

  • - muzyka sprzyja relaksowi
  • - możliwość słuchania albumów podczas relaksu i nadrobienia zaległości w muzycznej biblioteczce
  • - łatwa obsługa przy pomocy pilota
  • - dodatkowy walor estetyczny wnętrza

Głośniki 60 W
Głośniki 60 W
Odtwarzacz MP3 Model WS-40
Odtwarzacz MP3 Nr.1
Odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem do montażu w ścianie. Model WS-40 wyposażony jest we wzmacniacz o mocy 4x20W, wejście USB, wejście na kartę SD, łącze Bluetooth oraz tuner radiowy FM.
Odtwarzacz MP3 Model WS-30
Odtwarzacz MP3 Nr.2
Model WS-30 wyposażony jest we wzmacniacz o mocy 2x15W, wejście USB, wejście na kartę SD, łącze Bluetooth, wejście liniowe AUX oraz tuner radiowy FM.
Odtwarzacz MP3
Odtwarzacz MP3 Nr.3
Odtwarzacz ze wzmacniaczem, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych z wstawką białą lub czarną. Wbudowany wzmacniacz stereo klasy D o mocy 2 x 15 W oraz odtwarzacz MP3 - USB pendrive i kart pamięci microSD, odtwarzanie poprzez Bluetooth ze smartfonu lub tabletu, uzupełnieniem jest wbudowany tuner radiowy. Dodatkowo urządzenie posiada 2 wejścia sygnału. W zestawie pilot na podczerwień.


Przejdź do strony głównej