#

Jakie dodatkowe wyposażenie możemy dodać do sauny domowej?

Sauna pozwala na chwilę zapomnieć o codziennych stresach i dosłownie oddzielić się od hałasu i bodźców, wywołanych nawałem informacji, telefonami, mailami itp. Większość osób, które chociaż raz skorzystało z takiej przyjemności, chętnie do niej wraca. Pozytywne efekty związane z łagodzeniem stresu są tu niepodważalne, ale nadal możemy dodatkowo zwiększyć swój komfort podczas sesji w saunie. Dziś prezentujemy, jakie akcesoria w tym pomogą.
 

Nowoczesne dodatki do sauny, które pokochasz

Takie produkty powinny charakteryzować się funkcjonalnością i dobrze znosić panujące w saunie warunki. Chociaż temperatura we wnętrzach takich konstrukcji może różnić się w zależności od tego, jaką technologię wybierzemy, zawsze jest to środowisko w pewien sposób wymagające. Wstawienie tam wyposażenia, które nie jest dopasowane do temperatury i wilgotności, może zakończyć się tym, że przedmiot nie tylko straci na estetyce wykonania, ale też nie będziemy mogli go użyć. Do rozwiązań, na które chętnie decydują się fani sesji w saunach, można zaliczyć:

  • - głośniki do sauny

Relaks w przyjemnym cieple, któremu towarzyszą dźwięki ulubionej muzyki? Dzięki nowoczesnym technologiom jest to możliwe. Oczywiście takie głośniki różnią się od standardowych produktów tego typu. Muszą być wyposażone w membranę wodoodporną (nierzadko wykonuje się ją z polipropylenu). Tego typu gadżet to stosunkowo niewysoki koszt, a może sprawić, że we własnym domu poczujemy się jak w prestiżowym SPA.

  • - atrakcyjne termometry

Dzięki takim dodatkom możemy kontrolować temperaturę w pomieszczeniu. To, że termometry są niezwykle przydatne, nie oznacza jednak, że nie mogą być jednocześnie ozdobą naszej sauny. Nowoczesne produkty do sauny mogą przypominać zegary tarczowe, co nada wystrojowi profesjonalnego wyglądu. Obramowania niektórych mierników temperatury i wilgotności wykonuje się z wysokiej jakości drewna. Jeśli dobrze wybierzemy model, przepięknie skomponuje się z pozostałymi elementami umieszczonymi w przestrzeni.

  • - drewniane wiadra

To charakterystyczne wyposażenie, które nadaje saunie wyjątkowego klimatu. Oprócz tego jest oczywiście bardzo przydatne. Można je wykorzystać zarówno w saunie parowej, jak i też i w suchej. Takie atrakcyjne dodatki przywodzą skojarzenia z saunami, których używa się w Skandynawii. Staranne wykończenie sprawia, że wiaderko jest wytrzymałe i odporne na zniszczenie.

  • - drewniane ławy

To one głównie tworzą klimat miejsca. Dzięki nim możemy wygodnie usadowić się i czerpać przyjemność z każdej sekundy spędzonej w saunie. Ławy wykonywane są na zamówienie, toteż można je dopasować do właściwie każdej przestrzeni (dotyczy to nie tylko wymiarów, ale też i estetyki wykonania).

  • - nawilżacze powietrza do sauny

Dzięki nawilżaczom powietrza klimat w saunie jest bardziej przyjazny, a warunki w niej panujące są w pełni komfortowe również dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tą formą spędzania czasu. Nowoczesne rozwiązania nie sprawiają żadnych problemów w obsłudze i prezentują się elegancko.

Wpis zrealizowany został we współpracy z agencją marketingu Internetowego Internetica, która specjalizuje się w działaniach SEO i zwiększaniu widoczności klientów w internecie. Przedsiębiorstwo istnieje od 2007 roku i, oprócz pozycjonowania, przeprowadza kampanie linków sponsorowanych, remarketing i kampanie e-mailingowe. Wzmacnia konkurencyjność swoich klientów, tworząc profesjonalne strony i sklepy internetowe oraz opracowując akcje w mediach społecznościowych. Internetica to zespół doświadczonych ekspertów, którzy bez przerwy zwiększają swoją wiedzę. W efekcie oferta jest cały czas udoskonalana, a odbiorcy usług mogą czerpać korzyści z udanej współpracy z innowacyjną firmą, dbającą o wysoką jakość obsługi klienta. Internetica obsługuje setki klientów, działających m.in. w branży INFRAHOME, firmy zajmującej się produkcją i montażem saun.